Tende CareBlue

Tende CareBlue to LED-owa lampa do fototerapii, przeznaczona do obniżenia poziomu bilirubiny u najmłodszych pacjentów. Lampa LED do fototerapii dla niemowląt i dzieci przystosowana do tego, aby wspomagać leczenie pacjenta bez względu na to czy mały pacjent przebywa w inkubatorze, pod ogrzewaczem czy w łóżeczku.

Nawet 70000 godzin

Żywotność zastosowanego w tym urządzeniu panela LED może wynieść nawet 70000 godzin i jest ona zależna od używanych funkcji. Wszystkie szczegóły znajdują się w instrukcji obsługi.

 

 

Funkcjonalność

Zastosowane światło kierunkowe ułatwia odpowiednie ustawienie nad pacjentem. Wysokość, na której chcemy ustawić lampę osiągamy bardzo łatwo na regulowanym pneumatycznie stojaku. Podobnie jest z kątem nachylenia samej lampy i regulacją konta nachylenia naświetlania. Jeśli w pomieszczeniu nie ma miejsca, bądź warunki, albo wygoda użytkowania tego wymagają, możemy zrezygnować ze statywu i umiejscowić lampę bezpośrednio nad inkubatorem. Takie rozwiązanie mocowania jest także opcją, którą proponujemy w zależności od Waszych potrzeb.

 

Dotykowy ekran

Lampa wyposażona jest w dotykowy ekran graficzny TFT. Jego obsługa jest intuicyjna i prosta. Użytkownik ma do dyspozycji między innym wybór między takimi funkcjami jak:

  • szybki start i możliwość wstrzymania leczenia
  • programowalny czas trwania leczenia
  • 5 poziomów naświetlenia
  • ostrzeżenie o zakończeniu leczenia wraz z automatycznym zatrzymaniem
  • opcjonalnie także możliwość pomiaru temperatury skóry pacjenta

Technologia Super Bright LED

Lampa Tende CareBlue emituje wysoką moc światła opartą na technologii Super Bright LED, co wspomaga szybką i skuteczną terapię.
Dodatkowo komfort pacjenta i personelu poprawia fakt, że pomimo emitowanej wysokiej mocy światła lampa działa bez wentylatora, co znacząco obniża poziom hałasu w szpitalnej sali.