Tende CareBlue

Tende CareBlue to LED-owa lampa do fototerapii, przeznaczona do obniżenia poziomu bilirubiny u najmłodszych pacjentów. Lampa LED do fototerapii dla niemowląt i dzieci przystosowana do tego, aby wspomagać leczenie pacjenta bez względu na to czy mały pacjent przebywa w inkubatorze, pod ogrzewaczem czy w łóżeczku.

Nawet 70000 godzin

Żywotność zastosowanego w tym urządzeniu panela LED wynosi 70 000 godzin niezależnie od używanych funkcji.

 

Funkcjonalność

Zastosowane światło kierunkowe ułatwia odpowiednie ustawienie nad pacjentem. Wysokość, na której chcemy ustawić lampę osiągamy bardzo łatwo na regulowanym pneumatycznie stojaku. Podobnie jest z kątem nachylenia samej lampy i regulacją konta nachylenia naświetlania. Jeśli w pomieszczeniu nie ma miejsca, bądź warunki, albo wygoda użytkowania tego wymagają, możemy zrezygnować ze statywu i umiejscowić lampę bezpośrednio nad inkubatorem. Takie rozwiązanie mocowania jest także opcją, którą proponujemy w zależności od Waszych potrzeb.

 

Dotykowy ekran

Lampa wyposażona jest w dotykowy ekran graficzny TFT. Jego obsługa jest intuicyjna i prosta. Użytkownik ma do dyspozycji między innym wybór między takimi funkcjami jak:

  • szybki start i możliwość wstrzymania leczenia
  • programowalny czas trwania leczenia
  • 5 poziomów naświetlenia
  • ostrzeżenie o zakończeniu leczenia wraz z automatycznym zatrzymaniem
  • opcjonalnie także możliwość pomiaru temperatury skóry pacjenta

Technologia Super Bright LED

Lampa Tende CareBlue emituje wysoką moc światła opartą na technologii Super Bright LED, co wspomaga szybką i skuteczną terapię.
Dodatkowo komfort pacjenta i personelu poprawia fakt, że pomimo emitowanej wysokiej mocy światła lampa działa bez wentylatora, co znacząco obniża poziom hałasu w szpitalnej sali.