Nasza firma powstała po to, aby wyposażać oddziały intensywnej terapii noworodka i oddziały dziecięce w innowacyjny, najwyższej jakości sprzęt medyczny stosowany w nieinwazyjnych terapiach przy ratowaniu życia najmłodszych i najmniejszych pacjentów. Nasz zespół ma świadomość tego, jak pełna stresu, wyzwań i konieczności podejmowania szybko decyzji jest praca pielęgniarek, lekarzy i opiekunów w walce o lepszą jakość życia ich małych pacjentów.

Dlatego w naszych codziennych działaniach koncentrujemy się na tym, aby precyzyjnie i najszybciej jak to jest możliwe realizować zamówienia, które otrzymujemy. Jesteśmy każdego dnia do dyspozycji, aby pomagać i wspierać wiedzą z zakresu obsługi aparatów i akcesoriów, jakie dostarczamy. Gdy pojawiają się trudne pytania, szczególne potrzeby, bądź uwagi na temat działania sprzętów, konsultujemy je z producentami, naszymi dostawcami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Po każdej rozmowie telefonicznej, spotkaniu, przeprowadzonym szkoleniu w oddziale szpitalnym, nasz zespół pogłębia także swoją wiedzę medyczną z zakresu przebiegu terapii przy użyciu dostarczonych przez nas sprzętów. To pozwala nam lepiej zrozumieć ten najważniejszy cel do osiągnięcia w naszej współpracy z personelem medycznym: zdrowie i komfort małego pacjenta oraz jego bezpieczeństwo.